5 Simple Techniques For ایمپلنت دیجیتال در رشت

طراحی لبخند سفید کردن دندان زیبایی دندان جراحی زیبایی لثه جرم گیری ترمیم های قدامی و خلفی همرنگ دندان

کاشت ایمپلنت بدون درد

نادر پارسا گفت: تیر ۱۴, ۱۴۰۱ در ۳:۱۰ ب٫ظ خیلی خوشحالم که هستین

به دلیل همین امر طول عمر ایمپلنت افزایش یافته و تا سالیان طولانی می توانید از روند بهبود کیفیت زندگی خود لذت ببرید.

خاطر نشان است که در حین عمل جراحی یک راهنمای دقیق بر روی دندان های شما قرار می گیرد تا علاوه بر جلوگیری از آسیب بر عصب و سایر دندان های اطراف باعث ایجاد برش های کوچک اما دقیق توسط دندانپزشک شود.

امروزه دندان‌پزشکی دیجیتال با استفاده از بهترین نرم‌افزارهای مخصوص، با دقت بسیار بالایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار را انجام می‌دهد.

یکی از مزایای اسکنرهای داخل دهانی این است که به جای پرتوهای پر خطر دارای نور مرئی است که این نورها هیچ گونه عوارض و محدودیتی برای انسان ندارد.

مهارت و احساس مسئولیت تیم مرکز تخصصی ایمپلنت رشت در کنار استفاده از محصولات و برند های شناخته شده معتبر دنیا، این مرکز را به یکی از مراکز مورد اعتماد در بین بیماران تبدیل کرده است و تمام تلاش تیم درمانی ما فراهم آوردن محیطی آرام و با نشاط است تا تجربه تازه از درمان های دندانپزشکی و ایمپلنت بدون درد را برای شما خلق کنند.

اگر بخواهیم مزیت ایمپلنت کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال دیجیتال نسبت به روش عادی یا سنتی کاشت ایمپلنت بگوییم را بگوییم این است که در روش های قدیمی و معمولی ایمپلنت، برش هایی که زده می شوند بزرگ هستند و آسیب به لثه بیشتر خواهد بود و معمولا نیاز به زدن بخیه دارد.

شاید خرید اسکنر داخل دهانی از قالب گیری دندان گران قیمت تر باشد، اما یک سری مزایایی برای خودش دارد که سبب شده تا دندانپزشکان ترجیح دهند تا از آن استفاده کنند.

اسکنر داخلی دهان یک سری قابلیت ها دارد، این دستگاه سه بخش است که شامل دوربین داخل دهانی، کامپیوتر متصل به دوربین، نرم افزارهای ارائه دهنده اسکن و … است که هر کدام از آن ها با هم دیگر هماهنگ هستند تا اسکن از دهان انجام شوند.

تکنسین‌های مجرب ما در مورد سیستم ایمپلنت مناسب شما اطلاعات مفیدی به شما خواهند داد.

قالب های سنتی وزن زیادی داشتند و مواد آن ها هم واقعا بد مزه بودند و زمانی که بیمار می خواست قالب گیری کند، احساس بدی داشت، در صورتی که اسکنر داخل دهانی این ویژگی ها را نداشته و بیمار خیلی راحت است. از این رو بیماران ترجیح می دهند تا این دستگاه استفاده کنند.

در حالی که این معایب واقعی هستند، اما مطمئناً با مزایای برنامه ریزی بهینه ایمپلنت و حصول اطمینان از نتایج جراحی کارآمدتر و ایمن‌تر از آن‌ها غلبه می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *